| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa apara pe facebook in cronologie ca's vaduva. rolling on the floor)))))?

Răspuns Câştigător
| Lvrkiosif a răspuns:

Acolo unde scrie "la ce te gandesti" scrie Eveniment din viata dai acolo dai pe Familie si relati si apoi Pierderea unei persoane iubite

1 răspuns:
| Mariah01 a răspuns:

Bună, #GothicWorld!
Tot ce trebuie să faci este să-ți deschizi profilul de FaceBook și dai click pe „ Despre ", apoi dai mai jos și vei vedea acolo o inimioară și mai sus scrie „ Relație/situație amoroasă ". Dai click pe „ Adaugă situația ta amoroasă ". Apeși pe săgeată și apoi pe „ Văduvă "; și apoi dai click pe „ Salvează schimbările " și gata.