| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge contul cuiva care mi-a folosit numele, chiar daca nu cred ca are vreo postare, insa are 5 prieteni comuni cu mine. Cunosc persoana care a facut contul, dupa link-ul paginii. Cum pot sterge contul, dar fara ca acea persoana sa afle stiind ca acel cont cred ca este destul de vechi? Deja l-am raportat de cateva ori. Cel care a facut asta este un coleg si nu mai simt bine sa vad acel cont. In clasa nu sunt una din "fetele populare" si cred ca din acest motiv a facut asta. Va rog ajutati-ma, dar fara ca el sa afle daca se poate. Sau macar sa fie anonima stergerea, sa nu se afle ca eu am facut asta sa nu rada iar de mine... FUNDA

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai scris atata aici dar ai uitat esentialul. Despre ce cont este vorba si unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, scuza-ma, eram furioasa si am uitat sa zic. Este vorba despre un cont de Facebook,.