| jethebest a întrebat:

Buna TPU cum poti trimite o poza pe mail repede+ funda!

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie sa te duci pe www.yahoo.com si sa intri in cont. Apoi vei vedea in coltul din stanga sus ''Compose Message'' - apesi pe el. Iti vor aparea niste casute pe care va trebui sa le completezi (destinatar, expeditor, subiect) si imediat sub ele vei gasi un ''buton'' pe care scrie ''Attach files''- dai click pe ele si incarci poza.
Dar...s-ar putea sa nu mearga din prima si va trebui sa descarci un program. Dupa ce il descarci /sau il ai deja vei putea sa incarci poze intotdeauna.
Dupa ce termini ''procesul'', deasupra ''casutelor'' vei gasi ''Send message'' - dai click pe el si ai terminat.
SUCCES!;;)
Primesc fundita?

6 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Compose Message--->Atach File---->Send.
Funda?

| eduardpuiu93 a răspuns:

Intra in email. Click pe Compunere email (Compose) --> Scrii titlu si mesajul tau. pe acolo cauta butonul Attach file.

| Eliene a răspuns:

Hei...nu mai dai funda?

| Georgy090 a răspuns:

Pai intri pe mesenger si dai acolo unde iti arata acel plic. Apoi dai unde scrie "Compose Message" (undeva in partea stanga de sus) si dai "Email".
Acolo unde scrie "TO" scrii adresa de mail persoanei careia vrei sa o trimiti (EX: **********@yahoo.com)
Acolo unde scrie "CC"nu esti obligat sa scrii ceva
acolo unde scrie "SUBJECT" poti sa scrii "POZA"
apoi dai "ATTACH FILES" si cauti poza.
apoi sai "SEND".
sper ca te-am ajutat. FUNDA?
big grinbig grinbig grin