| eddy2012 a întrebat:

cum scap de chestia din imaginea urmatoare http://img9.imageshack.us/img9/4922/imagejvu.jpg? doar la opera mi se intampla si nu scap de ea nici daca reinstalez programul.

raspunsul corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.A mai spus unul pe TPU ca a avut problema asta si a fost exact cum a fost si la mine.In ce data ai setat PC-ul? Eu il aveam cu 5-6 ani in urma si din cauza asta facea asa.
Instaleaza mai bine Google Chrome.E mai rapid.

Sa nu faci ce a spus Liviu222! Browser-ul te mai avertizeaza daca detecteaza virus sau programe ciudate pe site-uri. Daca debifezi ala si anti-virusul nu are protectie buna pe net nu te mia avertizeaza nici dracu' de virusi pe net.

10 răspunsuri:
| Liviu222 a răspuns:

Fii atent. In stanga sus dai click pe opera-->settings-->prefferences tabul Advanced--->Security si debifezi "ENABLE FRAUD AND MALWARE PROTECTION. Sper sa rezolvewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti google chrome!

| eddy2012 explică:

Nu mi-ai raspuns la intrebare, nu vreau alt browser

| eddy2012 explică:

Nu sad tot apare

| eddy2012 explică:

Mersi de sfat shadow, ce zici daca imi pun un wdw nou, va merge?

| Wehrmacht a răspuns (pentru eddy2012):

Un ce? Windows? Ce sa mearga? Nu are rost sa il schimbi de la aia.Merge cum am zis eu?

| eddy2012 explică (pentru Wehrmacht):

Cum ai zis tu?

| Wehrmacht a răspuns (pentru eddy2012):

In ce an/luna ai setata data la PC? Eu o aveam cu multi ani in urma si din cauza aia nu mergea.

| eddy2012 explică (pentru Wehrmacht):

11 august 2005 big grin

| eddy2012 explică (pentru Wehrmacht):

Gata, aia a fost problema, mersi amice! esti bun