| ingerinaripat a întrebat:

Cum se memorează pozele de pe telefon în calculator? Marca telefonului este Nokia,am cablu de date. Când am băgat cablul de date în calculator și în telefon mi-a apărut ce USB să aleg și mi-a apărut trei,,variante,, și după ce aleg varianta ce fac mai departe? Răspunsul cel mai bun primește fundă!(Scuzați categoria, dar știu că asta e cea mai vizitată)

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Instaleaza un soft de pe Nokia sal recunoasca Nokia suite parca

| Finetti1313 a răspuns:

Intra in setari la telefon - conectivitate - utilizare USB - Stocare in masa
La mine asa functioneaza cand vreau USB la PC. La laptop se deschide direct.