| bombita a întrebat:

Cum sterg de pe un Nokia lumia 520 toate conturile cu care m-am logat? Multumesc

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca-mi zici ce windows ai iti explic pas cu pas.

| AcadeaAnonima a răspuns:

Cred ca te pot ajuta :
Setari -> Confidentialitate -> Sterge date ( depinde, la alte telefoane scrie " Revin-o la setarile din fabrica", sau in alte moduri. Oricum, e aceeasi idee.)
Nu stiu daca si la Nokia Lumia 520 e la fel, dar tot ceva gen' trebuie.Si,daca accesezi butonul respectiv,iti va sterge si toate fotografiile, melodiile, contactele salvate pe telefon, notitele, tot tot tot.Inclusiv aplicatiile instalatewinking
Bafta oricum happy

| bombita explică (pentru AcadeaAnonima):

Multumesc.

| AlexL28 a răspuns (pentru bombita):

Ceee? :O
Nu trebuie sa-i dai reset ca sa stergi conturile cu care te-ai logat. Nu stiu sa-ti explic pentru ca nu am WP8, dar cauta in setari pana gasestio sectiune cu conturi probabil si sigur poti sa les stergi

| Emma_Emily_1999_7kU4 a răspuns:

Resetezi telefonul....adica sa revina la setarile din fabrica