| AlexandraLuciana a întrebat:

Cum vi se pare Samsung Galaxy Trend Plus? Merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| terminallyCapricious a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Trend Plus si pot spune ca sunt extrem de multumita de el.Eu una am modelul negru (irelevant XD ). Telefonul nu este nici foarte mare dar nici foarte mic, as putea spune ca este chiar perfect c: ai magazin play, chrome ..etc. Chiar ti-l recomand.Este foarte bun in special daca vrei sa vizionezi ceva de pe YouTube sau vreun film.
Succes! :0)

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu merită după părerea mea se găseşte mai bine de atât la preţu ăsta!
Ai mai multe opţiuni de cât ăstawinking

O seară bună!

Răspuns utilizator avertizat