| stiiix a întrebat:

TPU! big grin
Am avut acum ceva timp o problema cu boxele si de atunci nici sunetul la laptop nu-mi mai merge. Acum ca mi s-a stricat si mufa de la boxe, din nou as vrea sa pot repara sa mi se auda iar in laptop.
Daca poate cineva sa ma ajute, as aprecia mult big grin

1 răspuns:
| pisicuta003 a răspuns:

Pai sa styy ca nu mai ai ce sa-i faci ca s-a dus laptopul cu totu si sa styy ca trebuie sati cumpreri unu nou... sau sa incerci cu castile sa
vezi daca se aude... da nu cred ca daca ty s-a stricat mufa... pa pa! rolling on the floor