| Rayus a întrebat:

Buna TPU big grin As vreasa aflu niste conversatii de acum mult timp... aproximativ un an, de pe mess. Precizez ca mess-ul nu a fost reinstalat, sau windows-ul reformatat, deci arhivele exista, doar ca nu se poate altcumva in afara sa le tot derulez pana ametesc? Ca daca le voi cauta asa, m-apuca Craciunul anului 2013.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Metoda mai rapida nu exista daca vorbim de aceeasi metoda din yahoo.mail la Conversations.
Bafta!

| Rayus explică (pentru neluL):

Si cum intru la conversatii pe yahoo mail? :-s

| neluL a răspuns (pentru Rayus):

Te loghezi in browser aici http://us.mg4.mail.yahoo.com/
Apoi da click pe CONVERSATIONS de sub Inbox

| Rayus explică (pentru neluL):

Iti multumesc frumos!

| neluL a răspuns (pentru Rayus):

Cu placere! bye, bye wave

5 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Cauta la conversatii pe e-mail, scrii un cuvant sau o propozitie despre care ai vorbit in conversatia de atunci si iti da direct acea conversatie. Bafta