| quake a întrebat:

Buna TPU daca imi pun camera de supraveghere la firma mea pot obtine live imaginile de pe camera pe laptop? Daca da cum sa fac.Primul raspuns primeste fundita si vot garantat, scuzati categoria dar este cea mai vizitata si am nevoie de raspunsuri urgent va rog cat mai repede.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate.Iti vor explica cei care iti monteaza camera.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi ca exista camere de supraveghere si audio, nu neaparat doar imaginea fara sunet. Depinde de banii care-i investesti. Si eu am asa ceva. Acum am nevoie de o camera spy, mica de tot, dar ma enerveaza ca la aceasta trebuie schimbata bateria din doua in doua ore. Si nu, nu caut asa ceva... Vreau ceva cu durata mai mare...Inca caut.