| Luci88 a întrebat:

Daca instalez windows 7 pe laptop, va trebui dupa sa instalez si placa vidio audio ceva? sau are windowsu pe el? ca eu nu am cd la laptop. Funda:X

4 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y-Xzoa3l4Ac vezi aici cum se face :) si da s-ar putea sa nu ai driveru wifi, descarca acest program micut http://download.cnet.com/......09920.html instalatorul il pui in partitia D si dupa reinstalare in deschizi si instalezi driverul net

| Kilobyte a răspuns:

In functie de vechimea lor este posibil sa nu fi nevoita sa instalezi manual drivere-le.

| Nicu9715 a răspuns:

Driverele audio-video se iau foarte usor de pe internet si nu, windows-ul nu are driverele instalate

| Luci88 explică (pentru Nicu9715):

Dar netul va disparea dupa instalare w7? sunt conectat la o antena wifi