| anonim_4396 a întrebat:

daca intru pe o pagina de fb se vede ca am intrat? adica persoana respectiva poate vedea asta in vreun fel? daca da cum? dau funda la cine raspunde corect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu se vede, Tocmai de aceea exista casuta de search, unde cauti persoane si te uiti la pagina lui.Dar daca are setat ca lucrurile lui sa le vada numai el sau amicii, tu daca nu esti amic cu el, nu vezi nimic.Doar daca a lasat setat ca lucrurile lui sa le vada oricine, public adica. Tu, pe agina ta poti seta sa nu fie lucrurile tale vizibile public, la toata lumea ci numai amicii sau chiar numai tu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci,daca esti in contul tau si intri pe pagina altuia ca vizitator,sa te uiti la pozele lui sau altceva, nu vede.Dar daca intri din pc-ul tau in contul lui cu emailul lui si parola lui, el va afla cum a sspus si userul de mai sus, numai ca ii da o locatie aiurea, nu exact orasul sau localitatea de unde esti.

| greenlilly a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ca vizitator ma refer sa vad comentariile, deci nu se vede, dar sigur nu se vede? mersi de raspuns happy

| anonim_4396 explică (pentru greenlilly):

Nu,nu se vede, Tocmai de aceea exista casuta de search, unde cauti persoane si te uiti la pagina lui.Dar daca are setat ca lucrurile lui sa le vada numai el sau amicii, tu daca nu esti amic cu el, nu vezi nimic.Doar daca a lasat setat ca lucrurile lui sa le vada oricine, public adica. Tu, pe agina ta poti seta sa nu fie lucrurile tale vizibile public, la toata lumea ci numai amicii sau chiar numai tu.

| Kelevra22 a răspuns:

Buna! ...se poate vedea daca intra la setarile contului, si ii arata ultimele locuri(localitati) de unde a fost cineva logat pe acel cont! dar numele tau, sau ceva care sa te incrimineze nu o sa ii apara!big grin

| greenlilly a răspuns (pentru Kelevra22):

Nu sa ma loghez pe contul altcuiva, sa ma uit de pe al meu la comentariile de la el ma refer.