| mrxmihaix a întrebat:

Buna TPU
daca mi-a aflat cineva parola la facebook si mi-a schimbat-o.cum pot inchide sa nu mai umble pe facebookul meu?
funda :X:X
mersii mult

7 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Pai odata ce ti-ai schimbat parola nu mai poate intra.

| mrxmihaix explică (pentru Iulian03):

Deci acel cineva MI-A AFLAT PAROLA SI EL MI-A SCHIMBATO thinking

| SouLIce a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti schimba parola fara confirmarea prin mail sau daca tia aflato si intra pe contul tau o poti schimba tu

| Aide a răspuns:

Daca vrei sa stergi contul dai la setari de confidentialitate si sterge contulwinking

| samynța a răspuns:

Schimba-ti tu parola prima

| mrxmihaix explică (pentru samynța):

Deci acel cineva mi-a aflat parola si el mi-a schimbat-o

| Iulian03 a răspuns (pentru mrxmihaix):

Pai daca nu e pe E-mailul tau e problema, trebuie sa fie pe E-mailul tau
Deci dai aici https://www.facebook.com/login/identify?ctx=recover
Introduci numarul tau de telefon, sau e-mailul(daca te-ai inregistrat cu emailu scrii emailu, daca cu NR. de telefon scrii nr de telefon)Si o sa primesti ceva pe E-mail, daca pe telefon nu stiu cum cred ca o sa te sune sau o sa iti trimita SMS si asa poti schimba parola.