| clau17dia a întrebat:

daca mi-a fost blocat contul de facebook, cum pot sa il sterg sa nu imi mai intre notificari pe email? Va rog mult sa ma ajutati. Vreau sa il sterg si sa imi fac alt cont.O zi buna. :*

6 răspunsuri:
| clau17dia explică (pentru AtheistForever):

Dar asta e problema, ca nu ma pot inregistra, ca imi cere sa identific 5 prieteni dupa poze si nu ii stiu.sad multumesc

| cătă08cătă a răspuns:

Îl poți dezactiva : Setările COntului -> Securitate și sub toate opțiunile ai jos acolo : " Dezactivează contul ". Pui un motiv rezonabil ca să-ți poată fi dezactivat. fundă? happy

| Fustii a răspuns:

Setările COntului -> Securitate și sub toate opțiunile ai jos acolo : " Dezactivează contul ". Pui un motiv rezonabil ca să-ți poată fi dezactivat si cam asta e tot Bafta!

| clau17dia explică:

Problema este ca nu ma pot conecta, ca imi cere sa identific 5 prieteni dupa poze.si nu pot niciodata sa reunosc 5 persoane.Si imi arata ca si cum nu as fi eu.Cand bag adresa, imi scrie "nu esti persoana reala?" si trebuie sa bag un cod de verificare.Va multumesc anticipat, dau funda la cel care ma ajuta. :*

| clau17dia explică:

Vă rugăm să vă verificaţi identitatea
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

Learn more about Facebook's Security System
CONTINUA

Asa imi apare cand intru si apoi sa bag un cod de verifcare.