| ajutorrrrrrr a întrebat:

Buna TPU dati-mi niste drivere pentru VIA Chrome9 Hc IGP. este placa mea video integrata care pe windows xp stundent edition mi-a instaleaza automat dar pe windows xp sp2 nu straight face dati-mi driverele va rog mult si va dau fundalaughing ATENTIE! pentru windows xp sp2

Răspuns Câştigător
| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Descarca driver checker si gata. uite aici un link http://www.driverchecker.com/download.php
serial:CF97B-B37XI-DX67J-ZO7IC sper ca te-am ajutat acum primesc funda? :D