| Rockat a întrebat:

Dau fundă celui mai bun răspuns. Am un router ADSL
si sunt în rețeaua RDS. Când vreau să configurez router-ul la rețea în apare doar Romtelecom în România, e posibil să îi fac ceva să meargă...Țin să precizez că am Tenda w150.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

" în apare doar Romtelecom în România"? La ce te referi? La rds poate ai fost pe ip static. Daca te referi sa faci conexiunea de internet, vezi ce fel de conexiune e, pe ip, cu user si parola sau chiar si pe placa de retea, apoi in functie de ce conexiune ai fa-i setarile modemului, pe ip (static, dinamic) ori conexiune cu username si parola (PPPoE)