| ParaschivM a întrebat:

Am cumparat un router Tenda w 150d si vreau sa il configurez cu modem romtelecom nu reusesc deloc.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| raluk2013 a răspuns:

Se configureaza ca orice router, nu are nimic special.
Gasesti aici explicat pas cu pas ce trebuie sa faci
http://www.drogoreanu.ro/tutorials/ghid-practic-setare-router.php

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vorbessti cu cei de la reteaua la care esti abonat, romtelecom

| ParaschivM explică (pentru anonim_4396):

Am vb cu ei si mi-au spus ca nu se atinge de el deoarece nu este cumparat de la ei

| anonim_4396 a răspuns (pentru ParaschivM):

Nesimtiti.vorbeste cu cineva care se pricepe.alta varianta n am.

| ParaschivM explică (pentru anonim_4396):

Multumesc oricum