| Extraterestru2 a întrebat:

DAU FUNDA!
M-am logat pe contul meu yahoo messenger, acolo imi spunea sa îmi consolidez contul yahoo si imi spunea ca pot sa imi adaug numarul de telefon contului. Dupa am acceptat, iar după am primit un mesaj cu codul de confirmare pentru cont. L-am adaugat totul a fost bine, dupa mi-a venit mie sa sun la 415.acolo vad ca am cost suplimentar 0, 25 € nu stiti vine cumva de la mesajul asta? dar mesajul de la 415 scria asa:
La ora 14:30 consumul tau : cutare; Cost suplimentar: 0, 25... sa fie de la mesajul asta sau de la altceva?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Yahoo Messenger nu a cerut si nu o sa-ti ceara niciodata bani fara a te anunta, trebuia sa citesti termenii si conditiile, avea 100%. Parerea mea e ca nu din cauza lor ai acel cost suplimentar.

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu e de la Yahoo.Serviciul 415 nu este actualizat la minut.E din 6 in 6 ore mi se pare.

| Extraterestru2 explică:

Multumesc amandurora happy