| OannaxD a întrebat:

dau funda. urgent. am un telefon nokia 5230. vreau sa imi pun un lock bun cu parola sau ceva de genu. singuru care merge este un fingerprint scan. dar cand dau pe acel buton de acces rapid se deblocheaza. nu vreau sa intre cineva in telefonul meu. cand instalez o noua aplicatie, imi apar toate chestiiile. apoi "Installation succesfull" dar programul nu apare in aplicatii. ajutor!

1 răspuns:
| andreea_9933 a răspuns:

Du-te la cosmote sau de unde ai cumparat telefonul si o sate ajute ei. sper ca te-am ajutat. funda?