| ionut_5013 a întrebat:

Salutare lume.Deci am urmatoarea problema urgenta: Deci am o aplicatie pe Nokia 5230 care se numeste ceva de genu passlock si am aprins-o din greseala iar acum imi cere parola cand vreau sa umblu pe tel si eu nu stiu parola.Ce ar trebui sa fac acum? astept raspunsuri urgent!

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, daca nu ai setat nici o parola, incearca 0000. Asta e parola standard a aplicatiei. Succes.

| crisiss a răspuns:

Parola e 12345
asta ar tr sa fie daca nu cum-va a fost modificata
bft!

| ionut_5013 explică:

Gata am rezolvat problema: am scos bateria, am pus-o la loc si am aprins telu big grin