| xbox360_2907 a întrebat:

Buna TPU...de 1 zi am inceput sa joc call of duty black ops.am ajuns la misiunea aia in vietnam cea de a2a. apoi, trebiue sa ajut un soldat sa sparga o usa, apas F dar nu se deschide si explodeaza masinile pe acolo.si dupa aceea se face ecranul negru si imi apare doar o sageata galbena si harta.care este problema? e din cauza Pc-ului? mentionez ca imi merge foarte bine jocul pe ultima rezolutie, va rog ajutor, dau funditaaa

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema de joc.

| Alin_Ucj_1996 a răspuns:

E un bug la joc incerca sa descarci alt krak la joc... ar trebui sa mearga daca nu descarcati altu

| Emy_2475 a răspuns:

Problema asta este la toate jocurile? Si eu am aceeasi problema