| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu sunetul. Muzica se aude "intrerupta", sau de multe ori, dupa ce dau "Play" muzica nu se sincronizeaza cu comanda, adica nu porneste atunci cand ii dau drumul. Nu stiu ce sa mai fac, am crezut ca e din cauza castilor, am scos castile si am dat drumul la boxe, la fel se intampla. Si nu numai cand ascult muzica, la fel se intampla cand ma uit la un film sau cand joc jocuri. Mi-am luat PC-ul asta acum 1 luna si deja am probleme cu el...are cineva o solutie?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Cel mai probabil ai virusi. Daca nu ai antivirus instalat, sigur asta este problema. Calculatorul este ok, stai linistit, da ai atat de multi virusi, incat iti ingreuneaza sistemul de operare.
Poti scapa de ei numai daca reinstalezi sistemul de operare.
Du-te cu el la cineva care se pricepe.
Spune-i sa instaleze si un antivirus care isi face update zilnic.
Bafta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Este din cauza virusilor! Si eu am patit la fel! Reinstaleaza windows sau pune-ti un anti-virus bun!

| larissa06 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de la placa de sunet happy

| rock3ruthau a răspuns:

Poate sa fie de la setarile Pc-ului, sau depinde ce setari are play-erul care-l folosesti.sau de la Play-er. Placa de sunet ee buna?