| ShadowGhost a întrebat:

De cateva zile nu ma mai pot conecta la facebook,imi spune ca este o conexiune nesigura.Ce as putea sa fac, sa mearga din nou? Ofer fundita happy. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| RSfan a răspuns:

Dai pe inteleg riscul si dupa aia pe confirma exceptie...

| ShadowGhost explică (pentru RSfan):

Nu-mi apare asta, imi arata doar asta :"Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați," si mai jos de asta "du-ma de aici". Asta e tot.

| RSfan a răspuns (pentru ShadowGhost):

Pai deasupra la "du-ma de aici" nu apare ceva gen "Inteleg riscul" ingrosat?

| ShadowGhost explică (pentru RSfan):

Nu,nu aparea, insa am rezolvat problemalaughing trebuia sa imi actualizez data si ora la pc(stiu suna ciudata) si asa m-am putut conecta la fb.N-am inteles ce legatura avea insa gasisem o intrebare asemanatoare pe TPU si asa mi-am refacut fb.Merci mult oricum pentru ajutor big grin

| Laurhelper2000 a răspuns:

Posibil ca cineva sa-ti fi spart contul. Poti rezolva aceasta problema dand pe "Am uitat parola" iar acolo v-a trebuii sa-ti bagi id-ul de mess si iti vor da posibilitatea de a-ti schimba parola.

| Laurhelper2000 a răspuns:

ShadowGhost daca nu ai data buna la pc nu poti accesa nici un fel de pagina, nu numai facebook. Si mie mi s-a intamplat asta inainte. happy