| Luci88 a întrebat:

de ce cand vreau sa deschid un program din laptop apare eror in care zice: The server process could not be started because the configured identity is incorrect. Check the username and password. ce sa fac ca sa mearga? Funda plsss

5 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Incearca asa :clic dreapta pe executabil->Run as Administrator
Mai precis ce program? in eroarea pe care ti-o da reiese ca programul nu se poate conecta la servar deoarece contul si parola sunt incorecte...

| Luci88 explică (pentru figaro):

Nu merge nici un program, nici Control Panel nici My Computer, nimica, si nici foldere poze muzica nu mai apare

| YoChriss a răspuns:

Inseamna ca nu ai instalat bine un program. Face asa doar la un program sau la mai multe? Ce Windows ai?

| Luci88 explică (pentru YoChriss):

La toata, nici Control Panel, nimica, numai netu

| YoChriss a răspuns (pentru Luci88):

Pai reinstaleaza-ti windowsul si poate va disparea problema... daca nici My Computer si nici Control Panel nu merg inseamna ca e de vina windowsul. Reinstaleaza-l! Succes!