| Al3x_5265 a întrebat:

BUNA TPU! De ce imi scade viteza la NET. Am net prin ClickNet si inainte imi downloada cu 200kb/s si acu mi-a scazut si downloadeaza cu 100kb/s. Ce trebuie sa fac. Ca sa imi downloadeze iar cu 200kb/s! [FUNDA+VOT daca merge]

MULTUMESCwinking

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde serverul de pe care dowloadezi, sau, poate e de la caldura tongue

| nazgul70 a răspuns (pentru CM7YRE):

Cum adica de la caldura ca asa de vreo cateva zile imi merge si mie ce masa are?

| CM7YRE a răspuns (pentru nazgul70):

Uita-te la raspuns, e de vara.Caldura = dilatarea cablurilor, dilatare = viteza nu mai o sa fie la fel, serverele, totul, nu lucreaza bine sub conditii de "presiune". Natura e factorul ce afecteaza mereu conditiile de lucru!

| monstrulet a răspuns:

Depinde de unde descarci.
Winter, poate asa fac retelele de cartier.

| winter a răspuns:

Asa sunt distribuitorii astia.prima data te lasa sa-ti faci o parere buna apoi iti reduc viteza inasa fel incat sa te determine sa cumperi un pachet mai bun si de o suma mai mare

| stress a răspuns:

N-ai vrea mai bine sa vorbesti cu cei de la clicknet? pentru ca si 200kb/s mi se pare extrem de putin.

| Al3x_5265 explică:

Da CM7YRE ai dreptate poate i de la caldura.

| nazgul70 a răspuns (pentru Al3x_5265):

Tu cum ai rezolvat problema? ca asa imi face si mie