| Gєα98 a întrebat:

De ce imi zice la messenger ca nu am conexiune la internet, si doar pe id-ul meu face asa straight face astept raspunsurile voastre, DAU FUNDA!winking

3 răspunsuri:
| CatalinaCata99 a răspuns:

Pai, ori chiar ai o prorbema cu internetul, sau stii ca messengerul are foarte multi virusi si s-ar putea sa fie si asta problema... daca nu ai o porblema cu software-ul sau cu windowsul

| Gєα98 explică (pentru CatalinaCata99):

Celelalte id-uri imi merg, dar al meu chiar de loc nu vrea sa mearga! straight face

| CatalinaCata99 a răspuns (pentru Gєα98):

Poste ti-a spart cineva contul de messenger... sa stii ca mai face asa thinking