| Frank51 a întrebat:

De ce mi se opreste instalarea windowsului la 71%? Am incercat sa instalez windows 7 si 8.1, si ambele se opresc si imi da o eroare. Incerc instalarea pe laptopul unui prieten, Dell latitude e4300. dvd-urile nu vad sa aiba o problema pentru ca mergeau perfect pana acum.

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Ori s-a intamplat ceva cu dvd-urile, ori este de la hard care nu permite reinstalarea windowsului.

| LanGooP a răspuns:

Eu totusi cred ca este vina DVD-urilor. Despre ce este vorba? Daca il ai de mult, s-ar putea sa fi facut ceva cu spatele acestuia, iar DVD-rom-ul nu poate citi un fisier "esential" in instalarea acestuia. Incearca descarcarea acestuia(fix acesta pe care il ai tu pe DVD) si pune-l pe un stick. Daca tot asa iti face, atunci este din cauza windows-ului.

Sper ca te-am ajutat happy