| Goguletzu a întrebat:

Salut,
Un prieten detine un DELL Latitude D510 si m-a rugat sa arunc o privire peste el pentru ca functioneaza destul de greu. I-am reinstalat windows-ul(xp sp3),am defragmentat ambele partitii dar laptopul se misca tot ca o molusca. Am observat ca orice comanda i-as da, acesta foloseste resursele procesorului pana la 100% iar ramii pana in 200(dintr-un gb). Vreo idee? mersi

3 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Du-l la reparat sau reinstaleaza windows-ul daca te pricepi bine la calculatoare

| Goguletzu explică (pentru elyfel):

Am facut windows-ul, am defragmentat partitiile dar tot nimic thinking

| elyfel a răspuns (pentru Goguletzu):

Du-l la reparat happy cel mai indicat