| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu mai pot sa intru pe messenger?

3 răspunsuri:
| Gyganzie a răspuns:

Salut, aceeasi problema am avut-o si eu cu messingerul, tot acum vreo 3, puneam ID-ul si parola si imi scria nu stiu cee... Internet Conection dar am dezinstalat messingerul, din start>CONTROL PANEL>uninstal programs sau (remove programs) si l-am instalat din nou, scrie yahoo messinger pe Google si dai la primul rezultat, descarca-l si instaleaza-l bafta...

| zbg090194 a răspuns:

Asigura-te ca ai introdus email-ul alternativ in contul tau Yahoo! si ca ai pus la punct toate lucrurile legate de securitatea contului!
Un vecin a patit asa, nu mai putea intra pe Messenger, dar pe mail da!
Apoi am intrat in contul lui, am observat ca mail-ul alternativ nu era introdus, apoi am salvat setarile, am scris ID si Parola pe Messenger si a intrat! Dupa ce pui mail-ul alternativ, mai schimba si parola o data! Sper sa te ajute!

| Allen1998 a răspuns:

Poate ti-a fost furat contul ori nu iti merge netul.