| steffyboy a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Au picat severele nici eu nu pot sa intru dar stai linistit ca o sa.si revina. Si pe mine ma enerveaza, dar asta e. trebuie sa.si revina.

10 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nici mie nu-mi merge sad

| eucumine010 a răspuns:

Sunt cazute serverele. Asteapta sa isi revina.

| Amelya02 a răspuns:

Nici mie nu`mi merge straight face

| maria4567 a răspuns:

Buna Stefan!:)
In primul rand poate ai scris id greist sau poate parola gresita.
in al doilea rand se poate sa ti se fi blocat messengerul si daca ai incercat de mai mult de 3 ori sa bagi id si parola inseamna ca ti s-a blocat a doua oara.incearca sa gasesti pe internet un program care sa te ajute sa iti recuperezi contul.sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou.incerca aici:
https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym
sau daca nu merge dezinstaleazal:
http://messenger.yahoo.com/download/

| AlexCrb a răspuns:

Cel mai probabil se lucreaza la servere, baze de date si porturi de conectare. Incearca sa te conectezi prin mail sau meebo/ebuddy. Problema o sa se rezolve curand!

| dmrtr a răspuns:

Sunt 2 motive: -tia aflat cineva parola
- mai face messul fite (dar daca face fite dureaza cam aprocximatim o saptamana)
Sa stii ca la mai multi face messul fite. nu iti fa griji isi revine FUNDA

| JungHaYo a răspuns:

Fa o verificare a conexiuni si logheazate pe conexiunea proxy

| ExXify50 a răspuns:

Nu iti merge? mie imi merge unde stai? eu in sibiu si am mai citit pe TPU ca la uni un le mai merg messu

| Tedwiin a răspuns:

Poti folosi Meebo. Sper sa mearga.Nici mie nu mi-a mers netul. Sper sa-ti fi fost de ajutor.

| BuGs a răspuns:

Https://imo.im/ ...meebo poate sa faca figuri.dar https://imo.im/ nici o datawinking. sper sa te ajute cat timp nu merge messu. Funda tongue