| SaSu_6909 a întrebat:

De ce nu-mi merge conferinta pe mess...cand intru pe o conferinta vad cine intra, vad ce scriu ei, dar ei nu vad ce scriu eu de ce?
In fiecare seara e asa! Si tot imi zice ca nu am autorizatie de conferinta sau asa ceva! Va rog sa-mi spuneti daca stiti!

1 răspuns:
| vlad_4846 a răspuns:

Dar messul iti merge?

daca nu a tunci e o eroare din windows...

Mai intai incercati sa restartati calculatorul. Daca apar aceleasi simtome, cititi mai jos:

In cazul in care dupa dezinstalare si reinstalarea programului problema persista folositi urmatorii pasi:

Mergeti la butonul Start – Click pe Run – tastati regsvr32 jscript.dll – dupa care apasati OK

Mergeti la butonul Start – Click pe Run – tastati regsvr32 vbscript.dll – dupa care apasati OK

Acum Yahoo Messenger ar trebui sa mearga in parametri normali.