| elenasofia a întrebat:

Buna TPU
de ce nu-mi merge nici o melodie de pe net?
imi apare ceva de genu asta:"The Adobe flash plugin has crashed
send crash report"
si am dat click pe asta si imi apare "reload the page to try again"
ce sa fac?
e urgent va rog
funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AlexSpongebob a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel azi. Trebuie sa iti descarci Adobe Flash Player. Uite site-ul de unde l-am descarcat si eu : http://get.adobe.com/flashplayer/? no_redirect. Succes :*.

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Instaleaza versiunea asta de Adobe, e compatibil cu majoritatea browserelor => http://www.toggle.com/......_Opera.htm

| Resurrection a răspuns:

Instaleaza versiunea mai noua dela Adobe player.

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Reinstaleaza Adobe player

| andagoth_9923 a răspuns:

Pai... ai nevoie de Adobe Flash Player. Incearca sa il instalezi si vei vedea ca iti vor merge dupa.

| ThEsAvAnT a răspuns:

Buna e din cauza Adobe flash player dezinstaleaza-l si descarca ultima versiune apoi instaleaza ti-a aparut asa deoarece e virusat descarca alta instaleazo si o sa mearga sper ca te-am ajutat

| mircea121212 a răspuns:

Ai virusi in pc