| DenisIonut01 a întrebat:

Am o problema care ma streseaza, dupa ce umblu pe anumite pagini imi apare la un timp eroarea aceasta "The Adobe Flash plugin has crashed. Send crash raport" ce as putea face sa nu mai apara?

p. s am incercat sa dezinstalez adobe de tot si sa reinstalez (nu a functionat), folosesc mozila si chrome.

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Cu vreo 3 luni in urma cei de la Adobe au anuntat un mare virus care se raspandea prin pluging-ul lor Adobe Flash Player. Tu este posibil sa ai acea problema, recomandarea mea este sa dezinstalezi mozila si chrome, sa stergi toate folderele care le-au creat aceste softuri prin program file si program data si pe unde mai gasesti tu. In acelasi timp dezinstaleaza si tot ce ai de la Adobe(reader, active x, air, etc) si apoi instaleazale din nou! Succes!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Schimba brovserul.Banuiesc ca folosesti opera, adica am avut si eu aceeasi problema ca tine si nicicum nu am reusit sa rezolv asta.Sau reinstaleaza windosul ceea ce e mai greu.Foloseste mozila sau crome, acolo va functiona.Bafta!