| oPerfectFaraTine a întrebat:

Buna TPU nu imi merge messengeru` daca dau click pe el imi apare o fereastra si scrie send error report si don`t send. daca dau pe send error report zice ca etse totul conectat si nu merge nu imi apare nimic...
P.s : Am messenger 11, 5
Dau Fuundaa!

4 răspunsuri:
| bdn23 a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi, daca face tot asa, schimba versiunea.

| oPerfectFaraTine explică (pentru bdn23):

L-am reinstalat de 5 ori... ai vrea sa imi dai un link la o alta versiune?

| oPerfectFaraTine explică (pentru bdn23):

Pai am incercat sa il reinstalez de 5 ori. ai vrea sa imi dai link-ul la o alta versiune?