| NicusorYo a întrebat:

De ce o fata care imi place nu imi raspunde niciodata pe mess? Am bagat id ei pe mess si apoi cand ii scriu nu raspunde, de cecrying?

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Pentru ca nu te place. serios. las-o in pace.

5 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Nu-i plac baietii.)))

| username a răspuns:

Ca sa nu poti dormi tu noaptea.
Nu iti raspunde din "n" motive: nu e la PC, nu vrea sa vorbeasca cu tine etc.

| mircea_5116 a răspuns:

Mai baiatule, daca esti un baiat care spera ca o sa se combine cu o fata "socializeze" pe mess, te inseli, incearca sa ii arati cine esti, punctele tale forte, o fata se uite la baiat, nu sa socializeze, pana se plictisesc sau, din motivul ca nu are ce face, in ziua de astazi fetele au nevoie de baieti "marvellous ", nu pustiu care sta sa plictiseasca o fata prin buna, hello, bla bla, fetele au inceput sa fie din ce in ce mai emancipate, incearca sa ii ceri nr de tel, invit-o undeva, fa ceva nu te lasa purtat de mess, una este mess-ul alta este sa te intalnesti cu ea,

| nextlevel999 a răspuns:

Pentru ca nu te place, sau este prea timidablushing

| Kenvelo_7641 a răspuns:

Pentru ca esti mai disperat ca un animal nemancat!