| TrueRO a întrebat:

Buna TPU De ce se incalzeste Samsung galaxy s3 si cum fac sa nu se mai incalzeasca? Se pot arde componente de la asa ceva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu! asa e telefonul.
E perfect normal.

| StoicaAndi a răspuns:

Inseamna ca stai prea mult pe el.Nu se va intampla nimic, doar se va stinge telefonul si poti reintra doar dupa ce se raceste.Succes!

| perladunarii a răspuns:

Daca il folosesti pentru jocuri e normal
Sa se incalzeqsca, acuma sa nu intelegi ca trebuie sa iti arda mana! Dar daca se incalzeste fara motiv mergi la un service!

| efpies a răspuns:

Daca te joci pe el e normal sa se incalzeasca poate chiar sa ajunga pe la 45 de grade.