| Spoiled a întrebat:

de ceva timp imi tot apare mesaj de la RCS & RDS ca cica nu mi-am achitat factura la timp si exista riscul sa fiu deconectata de la servicii, desi am achitat factura in fiecare luna. Voua vi s-a intamplat vreodata asa ceva? Si ce ar trebui sa fac sa nu-mi mai apara mesajul asta?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Da, si mie tot pe RCS & RDS. Au intarziat ei nu iti face griji.

1 răspuns:
| Iddi17 a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat, numai că eu sunt pe Romtelecom. Am ignorat mesajele pentru că plătisem facturile. De obicei când păţeam aşa expirase timpul, adică trecuse data până când trebuia să plătesc factura. Şi dacă te-ar deconecta le-ai arăta chitanţa cum că ai plătit factura.
E posibil să fi întârziat cei de la poşta, semai întâmplă.

Numai bine! :*