| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme, unele poze nu mai...,, merg". Adica, apare o fila cu Internet Explorer pe ea (de acolo am luat pozele) si cand apas pe ea se deschide o pagina de internet si da eroare. Si sunt foarte multe poze asa. Recunosc ca am multe poze, dar oare sa fie asta problema? Puteti sa`mi spuneti ce e de facut?

8 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Pai apesi click dreapta si dai open with other program... dai pe cel care il preferi si bifezi sa ramana asa in partea de jos a ferestrei!

| anonim_4396 explică (pentru HyenaV2):

Imi apare decat,, Open with..."

| anonim_4396 explică (pentru HyenaV2):

A, gata, m`am prins, dar tot nu merge.

| HyenaV2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ti se intampla?

| anonim_4396 explică (pentru HyenaV2):

Orice browser as alege, se deschide, dar nu apare poza. Imi apar niste scrisuri fara rost (numai cifre, litere...).

| HyenaV2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa... pau asa spune! sunt trei posibilitati
1.nu ai flash player
2.nu iti mai merge flash player(virus)
3. conexiune slaba sad

| anonim_4396 explică (pentru HyenaV2):

Cred ca varianta 2 e corecta. big grin

| anonim_4396 explică (pentru HyenaV2):

Deci ce e de facut pana la urma?