| ἔłἷẓὗќᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄ a întrebat:

de curan mi-am instalat Yahoo Messenger 10.Problema e ca, atunci cand dau click pe persoana cu care as dori sa vorbesc, casuta aia imi apare mare aproape cat ecranul.Nu pot de exemplu sa inchid casuta nicicum cand am terminat de vorbit.Mai mult decat atat, toate icoanele de pe deksotp s-au marit si atunci cand intru pe unele site-uri im apar marite si ele.Stie cineva ce as putea sa fac pentru a le readuce la dimensiunea lor normala? Funditsaaaaaaaaa...

Răspuns Câştigător
| vladucu a răspuns:

Clik dreapta pe ecran apoi propietati apoi setari sus in dreapta si dai la rezolutie e un buton ce se pimba de la stanga la dreapta si il plimbi cate un pic si dai se aplica si dai ok dar incercide la mai multe rezoluti si inca ceva ai laptop sau calculator oricum problema nu este de la yahoo mesenger

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare. Modifica rezolutia ecranului, e prea mica. Click dreapta pe desktop, properties, advanced, da pe 1280 cu 800 si are sa-ti revina la normal. Succes!

| ἔłἷẓὗќᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄ explică:

Multumesc de raspunsuri dar as dori sa stiu si cum sa le aduc la marimea normala casutele de la yahoo messenger.Doar cel care ma ajuta si la asta primeste funitsa!