| CristianMD a întrebat:

Buna TPU
De curand am cumparat un Hard disk de 500GB si Windows Xp Service pack 3 (SP 3 ) si am instalat driver-ul de audio device on high definition audio bus, am mai pus o intrebare pe alt site si a zis ca imi trebuie codec! va rog ajutati-ma stau de 2 saptamani fara suneeeet!

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

Da am teamviewer, id de mes frradu, dar cum ai in rusa windowsul?

2 răspunsuri:
| CristianMD explică:

Da. imi arata ca e instalat dar arata COD 1 : si nu stiu ce, ca windowsul e pe rusa! ai skype sau mess? daca vrei sa ma ajuti cu teamviewer

| raidxp a răspuns:

In device manager iti arata ca e instalat?
da-mi detalii si te ajut, sau daca ai teamviewer pot intra si ti-l instalez eu