| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!
Ajutati-ma rapid va rog. funda!
Decii am cumparat un Hard disk nou si am instalat XP SP3
adica *Windows Xp Service pack 3* si am instalat driverele etc... iar la sunet nu merge nicidecum! am instalat Realtek High audio definition! si l-am sters deoarece nu il gasea, dc? va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema poate fi de la mai mulți factori să zic așa dar presupunând că placa audio și boxele sun bune și în stare de funcționare mai rămâne driver-ul. Dacă nu știi ce fel de driver ai la placa audio atunci încearcă să vezi cu everest sau să le descarci cu driver genius dar operația cu driver genius ete mai de durată, mai bine cu everest și cauți pe google așă cum îți dă programul la audio numele placii audio și arebui să îți deie și numele driver-ului audio.Succes

| unknownn a răspuns:

Driver Genius Professional edition este solutiahappy
Google 'em.

| CristianMD a răspuns:

Imediat incerc! daca merge iti dau funda undefined975

| CristianMD a răspuns:

Nu m-a ajutat undefined975... altcineva? va rog urgent

| xToTheZx a răspuns:

Sunt mai multe motive pentru care nu ti se aud. Urmatoarele motive sunt:
-Poate nu ai dat la maxim jos la speakers.
-Ti s-au ars boxele.
-Ti s-a ars placa de sunet.
-Ai dat cu piciorul in pc si s-a miscat placa de sunet.
-Nu ai bagat boxele in priza.
-Nu ai instalat driverul care trebuia.
Bafta!

| ionutzz01 a răspuns:

Nu ai cd de la windows? cu divere etc? acolo trebuie sa aflii