| emyy31 a întrebat:

Am un router wi-fi de la romtelecom si as vrea sa stiu daca alte routere au o acoperire mai mare ca cel care il am eu? dau funda happy

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

De obicei cele date de la telekom sunt routere de o performanta foarte slaba, cu raze foarte mici de acoperire. Ce iti recomand eu : mai toata seria tp-link, routerele cu antene externe ( minimum 2 ) a cate 5db fiecare. Au un semnal foarte bun, stabil cu o raza foarte mare de acoperire, iar preturile pleaca de la 70 lei in sus.

| StefanPrintzy a răspuns:

Exista routere cu o acoperire mai mare ca cel de la romtelecom, dar pretul este mare un router bun poate ajunge la 17 milioane.
Sper ca te-am ajutat catusi de putinhappy