| soluicius a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy Gio si dupa ce l-am descarcat nu s-a mai aprins cand l-am bagat la incarcat. Care pot fi cauzele?

1 răspuns:
| Reparatoru a răspuns:

Cauze pot fi mai multe,dar pentru inceput vezi daca incarcatorul functioneaza,daca este bun,atunci verifica bateria in alt telefon, si poti face si invers, adica sa faci rost de-o baterie si sa o pui la telefonul tau si vezi daca se mai aprinde sau se incarca.ok! bafta!