| Kidd4Kiddutza a întrebat:

De curand mi-am instala Windows 8. E si cand l-am instalat nu am mai formatat partitia unde era Windows-ul xp (windowsul vechi). Cum fac sa sterg windowsul xp din acea partitie fara sa sterg windowsul actual?
Nu as vrea sa intalez din nou windowsul.

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Daca ai instalat win8 in aceeasi partitie, nu ai nevoie sa mai stergi nimic ca a facut instalatorul asta, daca ai instalat win 8 in alta partitie, atunci formateaza partitia pe care a fost xp ul.