| alexooox a întrebat:

Buna TPU de curand mi-am reinstalat windows 7 ultimate si am o problema. PROBLEMA E cand se blocheaza ceva la un joc apara ecranu ala albastru dar dupa isi revine la starea normala cum fac sa nu mai apara cand se blocheaza?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai, ala-i bluescreen, mai pe scurt, cumpara-ti sistem de operare original sau ia-ti ceva mai nou de pe nethee hee

| iuli11 a răspuns:

Uita-te la cerintele jocului poate nu merge pe windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ti se plocheaza apasa pe tastele cntrl si alt si del sau plus Dell si end task barrrr

| DarkWolf a răspuns:

De unde sa descart ce mai tare versiune de counter dar sa fie si mica in MG ca am internet de la Vodafone si a da am windows last XP si avira ativirus e bun?