| Kago a întrebat:

De la un timp nu mai pot asculta muzica din calculator,adica descarc muzica de pe internet si cand dau sa o ascult pe calculator nu merge, nici in Winamp si nici in BS.Player.Cand dau sa ascult pe BS.Player imi apare scris ca nu nu a fost gasit niciun codec.
Ce este un codec? Si ma puteti ajuta? Ce trebuie sa fac, deoarece cand bag melodiile descarcate in telefon nu imi merg nici in telefon. sad
Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LuLu246 a răspuns:

Poate nu e bun site-ul sau programul pe care il folosesti. Eu il am pe asta :
www.youtube-mp3.org