| RocsiAwe a întrebat:

De unde pot descarca aplicatii pentru Samsung wave II? Funda. Multumesc Anticipat!happy

7 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Nustiu

| Scherimuvi a răspuns:

De pe net

| ゼロの a răspuns:

Sal.Scrie pe google umnet si iti faci cont gratis, iti scrii modelul de tel si descarci gratis jocuri aplicatii si altele.dar trebuie sa ai net pe mobil sau cablu de date ca sa le trimiti de pe pc in tel.

| Doreliana a răspuns:

Din magazinul Samsung Appswinking

| cherybloom a răspuns:

Mobile9.com

| Astro09 a răspuns:

Daca are sistem de operare 'android' vezi ca ai prin meniu o chestie denimita 'MARKET' si de acolo iti eiie orice aplicatie.
sau, de pe Google, cautand o aplicatie dar sa aiba extensia.APK. FUNDA?

| Astro09 a răspuns:

Daca are sistem de operare 'android' vezi ca ai prin meniu o chestie denimita 'MARKET' si de acolo iti iei orice aplicatie.
sau, de pe Google, cautand o aplicatie dar sa aiba extensia.APK. FUNDA?