| Spoiled a întrebat:

de unde pot descarca Sony Vegas? Sa fie o versiune gratis, poate sa si expire ca nu am nevoie decat pentru cateva zile. Un link sigur, ceva?
Dau funa garantat happy

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Tu nu stii ce e ala trial? ai o perioada gratis, dupa care va trebui sa platesti. ai spus ca ai nevoie doar 2-3 zile! ei bine, pentru asta iti este suficient unul cu trial! Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de aici l-am luat, are o perioada trial
http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro

| Spoiled explică (pentru anonim_4396):

Sigur nu platesc nimic? (scuze ca sunt cam sacaitoare dar vreau sa fiu sigura).

| Spoiled explică (pentru RoyDupuis):

Stiu ce ala trial, dar am mai patit-o odata cu alte programe si voiam sa ma asigur. Si multumesc, m-ai ajutat mult happy

| RoyDupuis a răspuns (pentru Spoiled):

Tu nu stii ce e ala trial? ai o perioada gratis, dupa care va trebui sa platesti. ai spus ca ai nevoie doar 2-3 zile! ei bine, pentru asta iti este suficient unul cu trial! Succes!