| Strepix a întrebat:

Deci au fost 2-3 socuri de curent care mi-au prins calculatorul deschis adica era deschis cand s-au dat toate socurile si acum cand il deschid imi apare ecranul albastru si scrie ceva apoi se restarteaza si tot asa! Ce are? !

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Motivule pentru ecranele albastre sunt diverese in general drivere neadegvate updateuri gresite, malwere, componente care nu se "inteleg"intre ele (poate ai adaugat ceva zilele astea sau ai instalat ceva)cu toate ca cand instalezi un prog te trezesti cu 7 in legaturile cu socurile ar putea sati strice sursa, placa de baza nu sar mai aprinde daca ai o sursa mai bunicica treci peste astea

2 răspunsuri:
| MusicON95 a răspuns:

S-a stricat windows. Nu mai ai ce sa-i faci. trebuie sa schimbi windows (si eu am patit la fel) happy

| Rxoxo a răspuns:

Schimba-ti windowsul... nu e neaparat vina socurilor de curent pot fi si alte motive insa solutia este sa iti schimbi windowsul! :* good luck!