| COOLboY a întrebat:

Deci, daca downloadezi un film fara subtitrare si apoi downloadezi subtitrarea, cum pui subtitrarea la film? Va rog, explicati-mi cat mai usor, pentru ca eu nu ma prea pricep la calculatoare.

Răspuns Câştigător
| alex123456 a răspuns:

Pasul 1 instaleaza vlc pasul 2 deschide filmul cu vlc pascul 3 dai la file in colt sus si cauti open file pasul 4 selectezi unde scrie open filmul si mai jos selectezi subtitrarea

http://www.youtube.com/watch?v=ffpirqc3I9E&feature=related
funda! 111

7 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Trebuie sa folosesti Bs-player.Pui subtitrarea in acelasi dosar cu filmul iar Bs-player-ul o va lua automat. POti folosi si alte programe.Majoritatea programelor au aceasta caracteristica.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul KM Player si o sa mearga subtitrarea

| xHellBoYx a răspuns:

Sal.dai la video>>subtitles track

| lightblueC a răspuns:

Pot sa spun doar ca la Bsb player si la Media Player Classic-Homecinema trebuie doar sa tragi subtitrarea pana ajunge la fereastra cu filmul, care trebuie mai intai pornit si lasat sa mearga si gata. Ca pe messenger. Tragi o imagine la fereastra de mess. E acelasi lucru

| An0nimulFiR33NoSTRES a răspuns:

Copiezi numele de la film, si il pui la subtitrare si poresti filmu si gata. mege!

| Geo12 a răspuns:

Daca il deskizi cu BS Player day full screen la film si cand dai mouseul in jos iti apare bs player vezi ca acolo are niste optiuni si scrie ori LOAD sau INCARCA dai click pe el apoi iti pare o icoana in care vei selecta unde ai u subtitrarea in pc

| Deborah_6940 a răspuns:

Fii atent: de exempu eu fac asa pe RADIOFLY
downloadez filmu si la subtitrare(scrie Subitrarea o poti downloada de aici si cand apas pe ea imi apare o fereastra cu subtitrarea si la ce timp e subtitrarea) dau click pe mouse butonul din stanga peste subtitrare daau Save Target si il salvez in ce fisier vreau(recomand Desktop ca sa nu te incurce) ok?
Dupa aceia dau drumul la fim, iau cu mouse-ul fiserul cu subtitrare si il pun peste film(fisier Bs-player). Si de atunci de cand ai facut asta o sa iti apara subtitrat.

Sper sa te ajute!